Yapım Ekibi

Sistem Medya Prodüksiyon Film Yapım Reklamcılık Hiz. Ltd. Şti.

2003 yılından bu yana medya sektöründe yapımcı firma olarak hizmet vermekte olan Sistem Medya Prodüksiyon; öncelikle reklam ve tanıtım sektöründe hizmetler üretmiş, ilerleyen zamanlarda TV programları, dizi filmler ve belgesel yapımlara imza atmıştır.

İlave olarak, kendi teknik altyapısını oluşturmuş, ulusal kanallarda yayınlanan birçok dizi film, TV programı, sinema filmleri ve reklam filmlerinin teknik yapımını gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Şirketimiz sektördeki projelere; kamera, montaj, jimmy jib, ses, ışık gibi her türlü teknik altyapıyı sağlamaktadır. SMP kadrosunda bulunan uzman personeller yapımlarda en doğru çözümü üretebilecek yetenek ve donanıma sahiptir.

YAPIM DENEYİMLERİMİZ :

• Belgeseller: “Hayat-ı Roman” (2018), “Geride Kalanlar” (2017), “HER İLMEK BİR ÖMÜR” (2015), “İKİ VATAN TEK KADIN” (TRT BELGESEL 2014), “Diyar-ı Kelkit Belgesel Filmi” ve “Kelkit Türküleri” (DOKA / Kelkit Kültür Envanteri 2013), “Karadeniz’den” (TRT AVAZ / 39 Bölüm / 2012-2013), “Ağın’a Yolculuk” (Ağın Kaymakamlığı / 2013 /Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından övgüye değer bulunarak Başarı ödülü almıştır.), “Tanrıların Göksel Tahtı Adıyaman&Nemrut” (T.C. Adıyaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2013), “Dağların Avucundaki Kent- Gümüşhane’ (T.C. Gümüşhane Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2011), “Ey Gidi Kürtün” (T.C. Gümüşhane Valiliği Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2011)
• Uzun Metraj Sinema Filmi Projeleri: “Mendilim Kekik Kokuyor” (T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı destekli, Çekim Aşamasında), “Duduya” (Hazırlık Aşamasında) “Yağmur Gelin” (Hazırlık Aşamasında)
• Dizi Film Ve TV Programları: “Güneşin Doğduğu Yerden” TRT Müzik Kanalı’na TV programı 2011), “YALANCISIN SEN” (ATV Dizi Film 2009) “ZÜLFİKAR” (Kanal7 Dizi Film 2008)
• Tanıtım ve Reklam Filmleri: “Avrasya Hospital” (2016), “TEKİRDAĞ TANITIM FİLMİ” (2015), “ZİRVELERİN GÜMÜŞ KENTİ –GÜMÜŞHANE” (2015), SEMİTAŞ EMPRENYE A.Ş. (2015), “Şehirler Sultanı” (T.C. Edirne Valiliği Tanıtım Filmi / 2013), “BorçkaMacahel Karagöl Keşfetmek Lazım Projesi” (Borçka Kaymakamlığı 2012), Eskişehir Gelir İdaresi Başkanlığı (2012), “Semitaş A.Ş” (2007), “Oruçoğlu Termal Resort” (2007), “Dap Yapı” (2007), “Kuleli Askeri Lisesi” (2006)
• Kısa Film Projeleri: Ufuk (2018)
• Tiyatro: Kültür Bakanlığı destekli, yazarlığını Elçin GÜRLER’in yaptığı “SARDUNYA ÇİÇEKLERİ” isimli tiyatro oyunumuzun gösterimleri tamamlanmıştır. (2016)

Hüseyin Özden (YÖNETMEN)


 Çok sayıda belgeselin altında imzası bulunan ödüllü yönetmenizin “Yağmur Gelin” isimli film senaryosu da 2018 Denizbank İlk Film Senaryo Yarışması’nda ikincilik ödülünü aldı.

Hakan Kurşun (YÖNETMEN)


İngiltere’de oyuncu koçluğu ve sinematografi eğitimi alan yönetmenimiz, çok sayıda dizi ve TV filminin yanı sıra, 300 civarında global markaların reklam filminin de yönetmenidir.

A. Kadir Bozkurt (SENARYO)


Bol ödüllü senaryo yazarımızın (üçü uzun metraj sinema senaryosu ve üçü de tiyatro oyunu) yedinci yazarlık ödülü 2018 Tudem Yetişkinlere Yönelik Roman Yazma Yarışmasından geldi.

Mustafa Biber (MÜZİK)


“Son ödülünü 24.’sü düzenlenen ‘Uluslararası Adana Film Festivali’nde ‘En İyi Film Müziği’ dalında ‘Buğday’ filmiyle alan ödüllü sanatçı birçok sinema filminin müziğini de yapmıştır.